В селі Красне рятувальники провели профілактичне відпрацювання

На Рожнятівщині тривають комплексні відпрацювання населених пунктів. Такі профілактичні заходи вже добре зарекомендували себе як ефективний спосіб боротьби з пожежами та їх жахливими наслідками.

Сьогодні, 15 травня, таке профілактичне відпрацювання відбулось у селі Красне. Інструктуючи громадян рятувальники нагадали місцевим жителям правила пожежної безпеки у побуті. Фахівці також розповіли населенню правила поводження при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, небезпеку залишення малолітніх дітей у своїх домівках без нагляду дорослих та застерегли відмовитися від практики спалювання опалого листя, сухої трави та чагарників, чи іншого мотлоху. Для кращого засвоєння інформації працівники Служби порятунку роздавали листівки інформаційно-застережливого характеру.

Як свідчить статистика, саме в сільській місцевості виникає найбільше пожеж. Тому, аби попередити виникнення пожеж чи інших надзвичайних ситуацій, інспектори та фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій вживають низку профілактичних заходів.

Петро Людкевич

  • начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області

Залишити відповідь