Аналіз стану з пожежами на території Рожнятівського району

З початку 2019 року на території Рожнятівського району виникло 96 пожеж, з них – 59 випадків загорань сухостою, загиблих та травмованих не було. Вогонь завдав збитків на суму близько 8 млн. грн.. Внаслідок пожеж знищено та пошкоджено 27 будівель та споруд різного призначення та 2 автомобілі. Пожежно-рятувальним підрозділам вдалось врятувати 29 будівель від знищення вогнем та матеріальних цінностей на суму приблизно 15 млн. грн.

Виникнення пожеж по населених пунктах: смт Рожнятів – 19, смт Брошнів-Осада – 16, с. Креховичі – 13, с. Нижній Струтин – 8, с. Спас – 4, смт Перегінське – 3, с. Князівське – 3, с. Небилів – 3, с. Петранка – 3, с. Брошнів – 2, с. Слобода Небилівська – 2, с. Верхній Струтин – 2, с. Цінева – 2,  с. Дубшара – 2, с. Дуба – 2, с. Камінь – 2, с. Ясеновець, с. Кузьминець, с. Суходіл, с. Луги, с. Берлоги, с. Сваричів, с. Рівня, с. Сливки, с. Лоп’янка, с. Погорілець.

Багаторічний аналіз дає підставу стверджувати, що суб’єктивний, так званий людський фактор – головна причина мало не кожної пожежі. Так, 71 випадок виникнення пожеж стався внаслідок необережного поводження громадян з вогнем, 22 випадки – через порушення правил експлуатації електроустановок та електромереж, 2 випадки – внаслідок порушення правил безпеки при влаштуванні та експлуатації опалення та 1 випадок внаслідок розряду блискавки.

Начальник Рожнятівського районного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Петро Людкевич звертається до мешканців Рожнятівщини з проханням бути обачними і дбати про власне життя та життя тих, хто поруч. Не варто легковажити елементарними правилами безпеки. Не залишайте дітей без нагляду дорослих, адже вони завжди знаходять можливості для небезпечних експериментів. Утримуйте електромережу в справному стані. Не провокуйте пожеж у екосистемах та дотримуйтесь елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»!

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в області

Залишити відповідь