В ході підготовки до чергової ХХVIII сесії Рожнятівської районної ради 22.08.2019 року у залі засідань РДА відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

В ході підготовки до чергової ХХVIII сесії Рожнятівської районної ради 22.08.2019 року у залі засідань РДА відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій.податківодатків.

Засідання відбулося під керівництвом голови районної ради Рибчака В.Я., голови постійної комісії районної ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій Мельник Н.В. та за участю начальника фінансового управління Рожнятівської РДА Ростислава Барички. На засіданні обговорили питання про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року і про використання  коштів  резервного фонду районного бюджету  за січень – липень 2019 року. В ході засідання депутати розглянули листи та звернення.

Залишити відповідь