28 Сесія

22 серпня, у залі засідань районної ради, під головуванням голови районної ради Василя Рибчака відбулася чергова ХХVІІІ сесія.

Участь у роботі сесії, окрім 25-ти районних обранців, взяли голова райдержадміністрації Ірина Люклян, заступник голови районної ради Олег Понайда, депутат обласної ради Микола Сухоцький, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники установ району та сільські голови. 
На розгляд двадцять восьмої сесії було винесено 33 питання, які попередньо розглянули на профільних комісіях. Депутати затвердили ряд бюджетних питань, зокрема: звіт про виконання районного бюджету за  перше півріччя  2019 року, звіт про використання коштів резервного фонду районного бюджету за січень – липень 2019 року та внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік. Депутати підтримали рішення про реорганізацію комунального закладу Рожнятівська центральна районна лікарня в комунальне некомерційне підприємство «Рожнятівська  центральна районна лікарня» Рожнятівської  районної ради, внесли зміни до Програми запобігання та лікування серцево-судинних  і судинно-мозкових захворювань на 2016-2020р.р.; Програми запобігання та лікування серцево-судинних  і судинно-мозкових захворювань на 2016-2020р.р., затвердили Програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Рожнятівського району на 2019-2021 роки, а також розглянули блок питань, що стосуються управління майна районної комунальної власності. У результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень із 32 питань порядку денного з внесеними доповненнями.

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Василь Рибчак подякував депутатам за конструктивну роботу та привітав присутніх із наступаючим святом – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Залишити відповідь