Рятувальники навчають населення правилам безпеки

Сьогодні, з метою навчання населення правилам безпеки та попередження виникнення пожеж і їх трагічних наслідків, працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели комплексне профілактичне відпрацювання смт Рожнятів, до участі в якому запросили фахівців ТОВ «Івано-Франківськгазбуд», ПАТ «Прикарпаттяобленерго», представників органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та соціального захисту населення.

Під час проведення спілкування з громадянами рятувальники роз’яснювали елементарні правила пожежної безпеки, довели статистику виникнення пожеж та вказали на їх основні причини, нагадали правила безпеки в осінньо-зимовий період, що стосуються зокрема пожежної безпеки у побуті, правил користування газовими, електричними та пічними системами опалювання. Крім того, фахівці Служби порятунку також нагадали мешканцям селища правила поводження при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, небезпеку залишення малолітніх дітей у своїх домівках без нагляду дорослих та застерегли відмовитися від практики спалювання опалого листя, сухої трави та чагарників.

І звісно ж, не забули надзвичайники й про найменших та завітали у дитячий садочок «Золота рибка», де провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». З великою цікавістю слухала малеча про роботу вогнеборців, які цілодобово стоять на варті пожежної безпеки. Дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, захисні костюми та бойовий одяг. Найбільше захоплення дошкільнята отримали під час гасіння умовної пожежі.

Підбиваючи підсумки проведеної роботи було зазначено, що заходи такого рівня проводяться постійно, аби запобігти виникненню пожеж, попередити кількість їх зростання, а також запобігти загибелі та травмуванню людей, особливо дітей, на них. Як показує багаторічний досвід, саме такі заходи мають надзвичайно позитивний вплив на свідомість населення.

Володимир Пилипів

т.в.о. начальника Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області

Залишити відповідь