О Г О Л О Ш Е Н Н Я

« Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної  діяльності, який буде залучений для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, району

Об’єкт оцінки: частина даху Берлогівської  ЗОШ, площею 3,0 м2, за адресою с.Берлоги, вул. Левицького, 6.

         Вимогами до претендентів для участі в конкурсі є наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів, виданими відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів  та  досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна.  До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які подали конкурсну документацію, що складається з конкурсної пропозиції й підтвердних документів: заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документу претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого  ФДМ України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

        Конкурсна пропозиція подається в закритому конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу. Конкурсну документацію слід подавати в закритому конверті з описом документів, що містяться в конверті, до виконавчого апарату Рожнятівської районної ради (смт. Рожнятів, вул. Шкільна, 1, 3 поверх). На конверті необхідно зробити відмітку: “На конкурс” з відбору суб’єктів оціночної діяльності”. Прийняття документів припиняється за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Конкурс відбудеться в приміщенні Рожнятівської райради 21 листопада 2019 р. о 10.00 за адресою: смт.Рожнятів, вул. Шкільна, 1, 3 поверх. Телефон для довідок: 2-18-74.»

Залишити відповідь