ОГОЛОШЕННЯ

Відділ  у  Рожнятівському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області  просить всіх власників земельних ділянок, котрі мають Державні акти, видані з 2003-го року (зеленого кольору) чи з 2009року (синього кольору), перевірити наявність інформації на Публічній кадастровій карті за кадастровим номером (допомогу в користуванні  Публічною кадастровою картою (https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta) може надати сільська(селищна) рада або безпосередньо  Відділ). В разі відсутності даних про земельну ділянку або її неправильне місце розташування, необхідно звернутися у Відділ.

Громадяни, які отримали Державні акти з 1993 по 2003рік (червоного кольору) мають подбати про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці  для внесення даних до Державного земельного кадастру.

Для землекористувачів, що мають земельні ділянки в оренді теж необхідно перевірити наявність їх на Публічній кадастровій карті за кадастровим номером.

За необхідною інформацією  звертатися до відділу  у Рожнятівському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області за адресою:                                  смт.Рожнятів, площа Єдності 4, телефон 2-01-57

Залишити відповідь