Шановні депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Від імені усіх депутатів Рожнятівської районної ради вітаю Вас з нагоди Дня місцевого самоврядування! Переконаний, що це свято є всенародним. Відзначення його – є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Адже діяльне місцеве самоврядування – це, насамперед, активна позиція громад. Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку та позитивних змін у місцевому самоврядуванні. Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами – майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами.         

 У цей особливий день хочу звернутися до Вас, шановні колеги, голови рад, депутати, працівники органів місцевого самоврядування!   Ви – уповноважені представники інтересів народу. Це – почесна, але, водночас, важка місія. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і відповідальність є гідним внеском у розвиток  Рожнятівщини  та нашого спільного дому  — України як держави європейських стандартів.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам усіх рівнів за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого Рожнятівського району і держави в цілому.

         Бажаю Вам усім здоров’я, миру, злагоди та довголіття.

    З повагою

           голова районної ради                    Василь Рибчак

Залишити відповідь