Стали свідком неправомірних дій співробітників оперативно-рятувальної служби? Телефонуйте до сектору з питань запобігання та виявлення корупції У ДСНС України в Івано-Франківській області.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції утворений в Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» з метою запобігання проявам корупції в управлінні та його структурних підрозділах на місцях.

Сектор є структурним підрозділом Управління ДСНС України в Івано-Франківській області. Його керівник підзвітний начальнику Управління та підзвітний і підконтрольний відповідному відділу апарату ДСНС України.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України в Івано-Франківській області очолює Сем’янчин Роман Васильович.

Контактні телефони: (0342)78-42-94 (внутрішній 117), моб. 0977933951, електрона адреса: spzvk@if.dsns.gov.ua, поштова адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська № 30.

Крім цього, про факти корупційних правопорушень з боку працівників відомства Ви можете повідомити по цілодобовому «телефону довіри» Управління ДСНС України в Івано-Франківській області 53-71-41, а також скористатись поштовою скринькою «Скринька довіри» з питань запобігання та протидії корупції, яка функціонує в адміністративному приміщенні Управління за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 6.

Одночасно звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ДСНС, Ви можете повідомити письмово за адресою: 01030, м. Київ, вул. О.Гончара № 55а, звернутися з електронним листом на адресу: terminova_upk@mns.gov.ua, або за телефоном (044) 289-12-41 (цілодобово)*

* Просимо залишати номер телефону, за яким представники зможуть з Вами зв’язатися (анонімність гарантуємо).

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в області

Залишити відповідь