У ході підготовки до чергової ХХХII сесії Рожнятівської районної ради, яка відбудеться 20. 12. 2019 року, 18 грудня 2019 року відбулося засідання постійних комісії районної ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій; охорони здоров’я та соціального захисту; архітектури, транспорту, туризму та комунального господарства.

Засідання відбулися з участю голови районної ради Рибчака В.Я., голови постійної комісії районної ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій Мельник Н.В., начальника фінансового управління РДА Ростислава Барички, голів профільних комісій та депутатів районної ради.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій було розглянуто проект районного бюджету на наступний 2020 рік, який презентував начальник фінансового управління РДА Ростислав Баричка.

 У ході засідання постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту; архітектури, транспорту, туризму та комунального господарства, депутати розглянули низку листів та звернень. Більшість із розглянутих питань комісії одноголосно рекомендувала внести до проекту порядку денного тридцять другої сесії районної ради сьомого демократичного скликання.

Залишити відповідь