20 грудня 2019 року відбулася 32 сесія районної ради

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, районних обранців колядою та віншуванням вітали учасники дитячого фольклорно-етнографічного колективу «Вишиваночка» клубу с.Дуба під керівництвом Я.В.Михайліва. Дзвінкоголосі юні аматори сцени своїм неперевершеним репертуаром «засівали» щастям-добром на прийдешні свята – Новий рік та Різдво Христове! Голова районної ради Василь Рибчак подякував талановитим гостям за гарні музичні віншування, висловивши усім сердечні побажання миру, добра і гараздів у прийдешньому році.     

Опісля очільник районної ради Василь Рибчак прозвітував за четвертий рік роботи на посаді голови районної ради. Виступаючи перед депутатським корпусом, посадовець поінформував, що за звітний період проведено 7 пленарних засідань, із них 2 позачергові, прийнято 161 рішення, видано 154 розпорядження, вхідна кореспонденція районної ради за звітний період становить 414 листів від підприємств, установ, організацій, вихідна кореспонденція за цей час склала 138 листів, на контролі районної ради на сьогоднішній день знаходиться 26 регіональних Програм.

Ключовим питанням порядку денного пленарного засідання стало прийняття районного бюджету на 2020 рік. Представив проект бюджету на розгляд депутатів начальник фінансового управління РДА Ростислав Баричко. Слід зазначити, що проект головного фінансового документу району пройшов ретельну підготовку. Як результат – головний фінансовий документ – бюджет на 2020 рік – прийнято одноголосним рішенням.

У ході пленарного засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік. Разом з цим були внесені зміни до восьми регіональних Програм та прийнято п’ять  нових: «Районна цільова програма соціальної підтримки осіб з інвалідністю по зору на 2020-2024 роки», «Районна програма енергозбереження для населення Рожнятівського району на 2020 рік», «Програма управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рожнятівського району на 2020 рік», «Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Рожнятівська центральна районна  лікарня» Рожнятівської районної  ради на 2020—2022роки», «Районна програма підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в Антитерористичній операції в східних областях України на 2020-2024 роки”.

У ході пленарного засідання районна рада затвердила ряд рішень, які регулюють кадрові та майнові відносини, а також прийняла низку звернень.

На цьому сесія районної ради завершила свою роботу.

Участь у засіданні 32 сесії районної ради взяв перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Тринчук, начальники окремих відділів та структурних підрозділів РДА, селищні та сільські голови, керівники підприємств та організацій району, представники ЗМІ. Впродовж 32 сесії районної ради депутатами було розглянуто 34 питання порядку денного.

Залишити відповідь