Вогонь забрав життя

Незважаючи на постійні застереження рятувальників, щодо дотримання правил пожежної безпеки, люди і далі нехтують ними, через що трапляються загорання із трагічними наслідками.

2 січня о 21:16 на пункт зв’язку 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Рожнятів надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Спас. Вогнем повністю знищено житловий будинок. Завдяки професійним діям вогнеборці запобігли розповсюдження вогню на сусідньо розташовані житлові будинки. Внаслідок пожежі загинув 54-річний власник обійстя. Причина займання встановлюється.

Про якісь фінансові збитки говорити вже не доводиться, адже людське життя – безцінне та є найбільшою цінністю держави. Зазвичай більшість летальних випадків із дорослим населенням на пожежах трапляються через необачність та недбалість самих погорільців. Дуже рідко причинами смертельних випадків є інші, несподівані передумови.

Шановні мешканці району! Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в Івано-Франківській області вкотре звертається до Вас з проханням бути обачними і дбати про власне життя та життя тих, хто поруч. Не варто легковажити елементарними правилами пожежної безпеки. Подбайте про належний стан протипожежного захисту власної оселі, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті та на робочому місці, будьте обережними у поводженні з вогнем. Не залишайте дітей без нагляду дорослих, адже вони завжди знаходять можливості для небезпечних експериментів. Утримуйте електромережу в справному стані, будьте уважними при користуванні електронагрівальними приладами та пічним опаленням, уважно ставтеся до газових приладів і пам’ятайте про небезпечну дію чадного газу. Зробіть все можливе щоб зберегти своє життя та майно від страхітливої сили вогню.

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101».

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС в області

Залишити відповідь