Запобігти. Врятувати. Допомогти!

17 лютого для вихованців дошкільного навчального закладу «Пролісок» в селі Дуба рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!», з метою ознайомлення та навчання дітей основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, та, звичайно, популяризації професії рятувальника.

Працівники Служби порятунку продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, захисні костюми та бойовий одяг, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про небезпеку, яку несе в собі вогонь та необережне поводження з ним, порядок дій при пожежі, звернули увагу на основні правила безпечної поведінки вдома та на вулиці, зокрема при виявленні підозрілих предметів. Найбільше захоплення діти отримали під час гасіння умовної пожежі.

Професія рятувальника – одна з найнебезпечніших і, водночас, найпрестижніших у світі. Рятувальники працюють на землі й під землею, на воді й під водою, у складних гірських умовах, у будь-яку пору року і час доби, за будь-яких погодних умов. Сьогодні, звернувшись за телефоном «101», можна отримати допомогу у будь-якій надзвичайній ситуації.

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» спрямована на максимальне зближення представників героїчної професії з населенням. Не секрет, що сотні юнаків мріють стати мужніми та сміливими чоловіками. Саме після таких заходів молоде покоління по-новому осмислює роботу рятувальників. І хтозна, можливо після останньої зустрічі, у когось із присутніх дітлахів з’явилася мрія – пов’язати своє життя з пожежно-рятувальною справою.

Петро Людкевичначальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області

Залишити відповідь