Вогонь забрав життя

Незважаючи на постійні застереження рятувальників, щодо дотримання правил пожежної безпеки, люди і далі нехтують ними, через що трапляються загорання із трагічними наслідками.

22 лютого о 07:54 на пункт зв’язку 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Рожнятів надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні в селі Небилів. Вогнем знищено речі домашнього вжитку та меблі. Завдяки професійним діям вогнеборці врятували будівлю та запобігли розповсюдження вогню на сусідньо розташований житловий будинок. На місці пожежі виявлено без ознак життя тіло власника, 1929 р.н. Попередня причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки під час користування побутових електричних приладів (електросвітильника).

Про якісь фінансові збитки говорити вже не доводиться, адже людське життя – безцінне та є найбільшою цінністю держави. Зазвичай більшість летальних випадків із дорослим населенням на пожежах трапляються через необачність та недбалість самих погорільців. Дуже рідко причинами смертельних випадків є інші, несподівані передумови.

Шановні мешканці району! Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в Івано-Франківській області вкотре звертається до Вас з проханням бути обачними і дбати про власне життя та життя тих, хто поруч. Не варто легковажити елементарними правилами пожежної безпеки. Подбайте про належний стан протипожежного захисту власної оселі, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті та на робочому місці, будьте обережними у поводженні з вогнем. Не залишайте дітей без нагляду дорослих, адже вони завжди знаходять можливості для небезпечних експериментів. Утримуйте електромережу в справному стані, будьте уважними при користуванні електронагрівальними приладами та пічним опаленням, уважно ставтеся до газових приладів і пам’ятайте про небезпечну дію чадного газу. Зробіть все можливе щоб зберегти своє життя та майно від страхітливої сили вогню.

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101».

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС в області

Залишити відповідь