Правил безпеки життєдіяльності навчали мешканців села Ріпне

На Рожнятівщині тривають комплексні відпрацювання населених пунктів. Такі профілактичні заходи вже добре зарекомендували себе як ефективний спосіб запобігання пожежам та їх жахливим наслідками.

26 лютого таке профілактичне відпрацювання відбулось у селі Ріпне. Інструктуючи громадян рятувальники нагадали місцевим жителям правила пожежної безпеки у побуті, також розповіли про правила поводження при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, небезпеку залишення малолітніх дітей у своїх домівках без нагляду дорослих та застерегли відмовитися від практики спалювання опалого листя, сухої трави та чагарників. Для кращого засвоєння інформації працівники Служби порятунку роздавали листівки інформаційно-застережливого характеру.

І звісно ж, не забули надзвичайники й про найменших та завітали у дитячий садок «Струмочок», де провели Урок безпеки. З великою цікавістю слухала малеча про роботу вогнеборців, які цілодобово стоять на варті пожежної безпеки. Також працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели для малечі вікторину на тематику безпеки життєдіяльності та розповіли про небезпеку пустощів із вогнем і закликали дотримуватись загальних правил безпеки.

«Живе» спілкування на важливі теми дає привід замислитися над цінністю власного життя і більш відповідально ставитися до власної безпеки.

Петро Людкевичначальник Рожнятівського РВ Управління

Залишити відповідь