Шановні краяни!

Щиро вітаю Вас з великим християнським святом –

Світлим Воскресінням Христовим!

Вже понад два тисячоліття людство зустрічає це свято, вірячи в те, що Христос-Спаситель принесе нам мир та спокій, злагоду та добробут. Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Сьогодні Божа Благодать наповнює нас, щоб дати нові сили і зміцнити нашу віру, попри виклики, в яких опинилося суспільство. Цьогоріч, попри незвичайні життєві обставини, ми щиро дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми, як ніколи, відчуваємо його захист і підтримку. У ці дні у Воскреслому Спасителеві ми повинні віднайти справжню радість, яка полягає у служінні Богові та ближньому. Допоможімо один одному віднайти саме таку радість. Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради. Через певні обставини ми мусимо святкувати цей Великдень по-особливому. Закликаю вас усіх переживати пасхальну радість у колі домашньої Церкви – у своїх домівках, передаючи тепер, як наші батьки колись, нашим дітям і внукам, віру, надію та любов. Любов, яку ми плекаємо в особистій та родинній молитві. Нехай прикладом такої твердої віри, любові та справжньої радості будуть ті, які жертвують своїм життям заради порятунку інших – тисячі медиків, які тихо і сумлінно виконують свою роботу в найскладніших умовах заради порятунку хворих.

Не забудьмо у ці Великодні дні помолитися за упокій душ безневинних жертв і полеглих героїв, які ціною свого життя здобували волю України.
        Вірмо, що живучи згідно з Божими Заповідями, нашими спільними зусиллями ми подолаємо всі сьогоднішні труднощі та негаразди, що єдність, заснована на віковічних християнських цінностях, гуртуватиме нас на рідній батьківській землі.

     Нехай цей, освячений віками благословенний день, наповнить радістю і добром Ваші серця, принесе міцне здоров’я, любов і світло у родини, обдарує Вас Божою ласкою та прихильністю щасливої людської долі.

Світлих Вам Великодніх свят!

Христос Воскрес!

З повагою голова районної ради          Василь Рибчак

Залишити відповідь