Відбулася 35 сесія районної ради

11 червня 2020року відбулась 35 сесія Рожнятівської районної ради VII демократичного скликання. Для участі у її роботі зареєструвалось 24 депутати. Головував на пленарному засіданні очільник районної ради Василь Рибчак, який до того як розпочати засідання, вручив подяку від імені голови Рожнятівської РДА та районної ради депутату районної ради – Рибчаку Володимиру Васильовичу – за активну життєву позицію, участь у громадському житті району, меценатство та з нагоди Дня народження.

Хвилиною мовчання депутати районної ради вшанували світлу пам’ять директора ДП «Рожнятівтеплокомуненерго» Анатолія Андрійовича Підгайного.

На розгляд тридцять п’ятої сесії було винесено 48 питань. Серед ключових питань порядку денного – прийняття рішень, які мають фінансове навантаження. Зокрема, депутати затвердили звіти фінансового відділу РДА про виконання районного бюджету за 2019 рік та використання коштів резервного фонду районного бюджету за 2019; заслухали інформацію про виконання районного бюджету за І квартал 2020року та внесли зміни до районного бюджету на 2020рік.

З метою акумуляції фінансових ресурсів та їх використання на невідкладні соціальні та першочергові заходи, фінансування яких не передбачено бюджетом, депутатами було ухвалено рішення про створення районного цільового фонду та затверджено Положення про районний цільовий фонд.

Завершивши обговорення бюджетних питань, депутати заслухали звіти директора КНП «Рожнятівська центральна районна лікарня» Рожнятівської районної ради  Віктора Михайловича Тріща та директор КНП «Перегінська районна лікарня» Рожнятівської районної ради Галини Михайлівни Шкіри.

В ході сесійного засідання депутатами районної ради було заслухано та обговорено питання про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2020рік.

Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності  прокуратури району доповів керівник Калуської місцевої прокуратури – Павлів Роман Іванович.

Сесією внесено зміни до ряду діючих районних Програм: Програма «Розвиток сільського господарства в Рожнятівському районі на 2016-2020 роки»; Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2017-2020 роки; районна цільова Програма розвитку туризму в районі на 2016-2020 роки; районна цільова Програма «Охорона навколишнього природного середовища в Рожнятівському районі на 2019-2020 роки»; «Цільова Програма проведення мобілізаційних заходів та підготовки до територіальної оборони на 2020 рік»,  Програма «Удосконалення роботи системи управління виконавчої влади, місцевого самоврядування  та її реформування в районі на 2018-2020роки», «Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перегінська районна лікарня» Рожнятівської районної ради на 2020-2022 роки», «Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Рожнятівська центральна районна лікарня» Рожнятівської районної ради на 2020-2022 роки»; затверджено районну Програму «Розвиток бджільництва в Рожнятівському районі на 2009 рік» та районну Програму «Знищення борщівника Сосновського по берегах рік, вздовж автомобільних доріг та землях сільськогосподарського призначення в Рожнятівському районі на 2020 рік».

Депутатами було погоджено тарифи на платні послуги, які надаються в КНП «Рожнятівська центральна районна лікарня» Рожнятівської районної ради.

Відповідно до порядку денного 35 сесії, обранці затвердили створення опорних закладів загальної середньої освіти Рожнятівської районної ради та затвердження статутів і  положень філій, а саме: опорний комунальний заклад загальної середньої освіти  Ясенський ліцей Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області шляхом реорганізації (злиття) комунальних закладів (Ясенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня, Ясенська загальноосвітня школа І ступеня №1, Ясенська загальноосвітня школа І ступеня №2; Гриньківська загальноосвітня школа І ступеня) та опорний комунальний заклад загальної середньої освіти Рівнянський ліцей Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області шляхом реорганізації (злиття) комунальних закладів: Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня; Топільська загальноосвітня школа І ступеня.

В ході сесії депутати розглянули блок земельних питань та ряд питань, що стосуються управління майна районної комунальної власності.

Найбільший резонанс у депутатів викликало питання щодо стану автомобільних доріг у районі. Пожвавлено в залі пленарного засідання був сприйнятий  інформаційний  лист-відповідь ДП «Дороги Прикарпаття» щодо запланованих ремонтних робіт на території Рожнятівського району на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення до кінця 2020року, який озвучив перший заступник голови Рожнятівської РДА Андрій Тринчук. У результаті детального обговорення, депутати ухвалили рішення: визнати роботу ДП «Дороги Прикарпаття»  незадовільною та ініціювати зустріч депутатів районної ради із керівництвом ДП «Дороги Прикарпаття».

Залишити відповідь