1 ВЕРЕСНЯ РОЗПОЧАВСЯ 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РОЖНЯТІВСЬКОГО РАЙОНУ

Початок нового навчального року завжди означає відкриття нової, осяйної і часом нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він став для першокласників, які вперше ступили на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стежину. Але й для решти школярів навчання має бути цікавим та незабутнім, незважаючи на те, що цей рік буде не простим.

Навчання в умовах світової пандемії – це випробування як для дітей, так і для їхніх батьків і вчителів. Ми маємо, насамперед, дбати про здоров’я і безпеку кожного з нас та дотримуватися всіх вимог та рекомендацій МОЗ. На сьогодні учасники навчального процесу вже знайомі з принципами дистанційного та онлайн-навчання. Але для кожного новим буде дотримання правил захисту в умовах реальної школи. Для наших школярів проведено перший урок про правила безпеки в умовах пандемії нового коронавірусу. У закладах освіти району здійснюються усі відповідні заходи щодо безумовного виконання вимог постанови Головного Державного санітарного лікаря України від 22.08.2020р. №50 «Про затвердження  протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)».

Дорогі вчителі, учні, батьки! Бажаю усім набратися  терпіння. У наших силах зараз тримати цей виклик часу і продовжувати свою роботу: вчителям – учити, учням –навчатися, зростати, а батькам щоденно відчувати гордість за своїх дітей, радіти їхнім успіхам.

Новий 2020–2021 стартував.

І нехай він буде щасливим, цікавим і безпечним

для кожного з нас!

З повагою

голова районної ради          Василь Рибчак