Не допускаймо пожеж в осінній період!

З настанням осені кожен господар проводить роботи по прибиранню своїх земельних угідь від сухої трави, пожнивних залишків та опалого листя. Найчастіше, ігноруючи всіма правилами, «безпечні» господарі спалюють стерню, траву та сміття. І хоча температура повітря на вулиці вже невисока, вітряна погода може сприяти розповсюдженню вогню до великих масштабів, до загоряння лісосмуг, лісів та будівель.

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в Івано-Франківській області нагадує вам, шановні громадяни, що не слід спалювати різний непотріб у невстановленому місці, не можна залишати вогнище без нагляду або доручати догляд за ним малолітнім дітям. Неприпустимо залишати місце спалювання сміття до повного його згорання.

Восени та взимку, здається, повинна зменшуватись кількість пожеж, але з настанням холодів більше використовуються для опалення печі, котли в оселях громадян та на підприємствах. Прикро, що часто серед них і заборонені побутові електронагрівальні прилади – потенційні джерела виникнення пожеж.

Керівникам об’єктів та відомств необхідно звернути увагу на заходи щодо дотримання правил пожежної безпеки з настанням осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду, оскільки пожежі знищують майно, матеріальні цінності, природні ресурси і, що найстрашніше, можуть спричинити загибель людей.

Шановні мешканці Рожнятівщини! Будьте обережними у поводженні з вогнем! Дотримуйтесь правил безпеки! В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»!

Степан Олійник

головний інспектор Рожнятівського РВ УДСНС в області