Із сесійної зали

Голова районної ради Василь Рибчак провів засідання чергової 36 сесії районної ради VII демократичного скликання. Для участі у її роботі зареєструвалось 26 депутатів.

У роботі сесії  взяли участь голова районної державної адміністрації Ірина Люклян, керівники управлінь,  відділів райдержадміністрації, селищні та сільські голови, керівники підприємств та організацій району, представники ЗМІ.

Всього на порядку денному було внесено 26 питань. Дані питання попередньо були розглянуті на засіданні профільних комісій. 

Упродовж пленарного засідання депутатами було розглянуто та підтримано ряд бюджетних та майнових питань, а також внесено зміни до 8-ми регіональних Програм, заслухано питання «Про стан готовності бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період».

Окрім того, в ході засідання депутати розглянули блок не менш важливих питань, що стосуються первинної та вторинної ланки медицини району.

Питання “різне” викликало серед депутатів бурхливі обговорення та дискусії щодо багатьох проблем, з якими стикаються жителі району, а саме: обслуговування населення медичними працівниками, берегоукріплення річок, капітальний ремонт мостів та доріг тощо.

На завершення засідання голова районної ради запропонував не закривати пленарне засідання. Депутати одноголосно підтримали дану пропозицію.